شرایط و قوانین

Home » شرایط و قوانین


۱ – جهت خرید یا فروش ابتدا فرم ثبت نام و احراز هویت شخصی را در سایت جت ارز، از بالا سایت پر نموده و سپس جهت خرید یا فروش در صفحه اول بر روی خرید یا فروش کلیک نمایید.

نکته: به مشتریانی که فرم ثبت تام و احراز هویت شخصی در سایت جت ارز را فقط برای یک بار پر نکنند هیچ گونه خدمات خرید یا فروش ارائه نخواهد گردید و هیچ گونه تغییر قیمت توسط خریدار یا فروشنده بعد از ثبت سفارش ها بر اساس قیمت های سایت،مورد قبول و تایید سایت نمی باشد و سپس به خرید یا فروش در سایت اقدام کنید.

۲- در وارد کردن تلفن ثابت و همراه خود در فرم های سفارش خرید یا فرو ش،یا تبدیل یا ثبت نام حتما” شماره ی واقعی خود را وارد نمایید، زیرا برای احراز هویت شخصی با شما تماس گرفته خواهد شد.
۳ – در وارد کردن اطلاعات در فرم های سفارش خرید یا فروش یا ثبت نام ، حتما” به درست بودن اطلاعات توجه فرمایید.
۴ – تمامی فرایند های خرید و فروش از طریق تلفن همراه* و ایمیل*به شما مشتریان گرامی بصورت پیام ارسال خواهد گردید پس در تمامی فرم های خرید و فروش و تبادل ، ذکر موارد ستاره دار* الزامی می باشد.
۵ – سایت جت ارز تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس – حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و جت ارز هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه را ندارد.
۶ – کاربر خود مسئول نحوه ی ذخیره و استفاده از محصول خریداری شده در هر محل ، در هر مکان و در هر زمان خواهد بود و سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال نحوه ی خرج کردن ارز الکترونیکی خریداری شده توسط کاربر را نمی پذیرد.
۷ – کاربر خود مسئول نحوه ی جمع آوری منبع مالی ریالی در کارت های شتاب بنام خود جهت خرید ارزهای الکترونیک برای خود می باشد و جت ارز هیچ گونه مسئولیتی را در قبال نحوه و چگونگی جمع اوری منبع مالی ریالی کاربر در کارت شتاب بنام خود  را ندارد.
۸ – سایت ارزهای الکترونیک جت ارز حق خود می داند که پرداخت های تومانی مشکوک را تا روشن شدن هویت واقعی و اصلی شخص پرداخت کننده به حالت تعلیق درآورد.
۹ – تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، برحسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۰- سایت از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است،در صورت هر گونه تخلف از سوی کاربران , اعم از استفاده از حساب های هکی ، مشخص نبودن منبع پول ریالی و الکترونیک ، پولشویی و غیره که قصد فریب سایت جت ارز را دارند،سایت حق خود می داند مبالغ واریزی را معلق و به مراجع ذیربط اطلاع دهد.
۱۱- خرید از کارت بانکی سایر افراد در پرداخت از درگاه آنلاین بانکی و کارت به کارت غیر مجاز است – در صورت مشاهده از سوء استفاده از اطلاعات کارتهای شتاب افراد دیگر مبلغ واریزی بلوکه خواهد شد – حتما” از کارت شتاب خودتان استفاده کنید.

۱۲ – با توجه به اینکه قیمت ارزهای الکترونیک لحظه ای هستند و افتو خیز لحظه ای دارد ( می تواند قیمت ها در یک لحظه بالا و پایین بیاید ) و به بورس قیمت جهانی ارزهای الکترونیک ارتباط دارد ، مسئولیت تغییر قیمتها برعهده سایت نمیباشد

مهم: سایت جت ارز در قبال افت و خیز های قیمت ارز های الکترونیک بعد از خرید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۱۳ – به اختیار گذاشتن حساب کاربری خود در سایت ( نام کاربری و پسورد خود ) در اختیار افراد دیگر کملا” غیر مجاز است ، در صورت مشاهده چنین وضعیتی حساب کاربری شما حذف و بلوکه خواهد شد.

۱۴ – سایت جت ارز حق خود می داند ، در هر زمانی در صورت نیاز از کاربر مدارک بیشتری جهت تایید حساب کاربری درخواست نماید.

۱۵ – از ارائه ی خدمات به کاربرانی که از وی پی ان جهت مخفی کردن IP خود استفاده می نمایند معذوریم – حتما” هنگام ورود به سایت وی پی ان خود را خاموش نمایید.
۱۶ – بدون ثبت نام مشتری , از ارائه ی خدمات خرید و فروش معذوریم حتی ۱ ریال هم باشد.
۱۷ – مسئولیت ناشی از وارد کردن شماره حساب یا اطلاعات اشتباهی در فرم خرید یا فروش جهت دریافت ارز الکترونیک یا وجه ریالی بر عهده خود کاربر می باشد.

۱۸ – سایت هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از ارز های الکترونیکی موجود در سایت را ندارد و فقط و فقط ارائه سرویس خرید و فروش این ارز ها را در قالب همین سایت انجام می دهد.

۱۹ – با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت جت ارز کاربر تائید می کند که بند قوانین های فوق را مطالعه کرده و پذیرفته است.

جهت ثبت نام روی عکس زیر کلیک کنید

در حال بارگذاری